Wellmedica - producent wysokiej jakości suplementów diet oraz dermokosmetyków - Katalog produktów

Esselipharm

EsseliPharm to wysokiej jakości produkt, którego starannie dobrany skład wspiera pracę i regenerację wątroby oraz przyczynia się do właściwego metabolizmu tłuszczów.

Maść tygrysia

Wyjątkowa maść, której bogaty w olejki eteryczne skład, przynosi ukojenie zmęczonej i podrażnionej skórze. Jej konsystencja oraz delikatne właściwości rozgrzewające, świetnie sprawdzają się podczas wykonywania relaksującego masażu.

Cynk organiczny

Cynk organiczny - suplement diety w postaci pastylek do ssania. Zastosowana w preparacie organiczna postać soli cynkowej charakteryzuje się bardzo dobrą wchłanialnością jonów cynku w przewodzie pokarmowym. Preparat nie zawiera cukru.

ANGINMED Porost Islandzki o smaku czarnej porzeczki bez cukru

Porost Islandzki o smaku czarnej porzeczki bez cukru - wyrób medyczny w postacie miękkich pastylek do ssania od 4 roku życia. Preparat polecany jako wsparcie terapii przy infekcjach górnych dróg oddechowych oraz chrypie i podrażnieniu gardła.

ANGINMED Tymianek z Podbiałem +20 ziół

Tymianek z Podbiałem + 20 dodatkowych ziół BEZ CUKRU jest suplementem diety w postaci pastylek do ssania. Cukier w nim zastąpiono izomaltem, co prowadzi do mniejszego wzrostu poziomu glukozy we krwi, niż po spożyciu produktów zawierających cukier. 

Niezbędne podczas podróży
Pielęgnacja
Zdrowie