Wellmedica - producent wysokiej jakości suplementów diet oraz dermokosmetyków - Wyroby medyczne

Wyroby medyczne

pokaż:
sortuj:
SINUPHAR Woda morska izotoniczna

Wskazania: Produkt jest przeznaczony dla dorosłych, dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia: do codziennej higieny nosa, do nawilżania wysuszonej śluzówki nosa, łagodząco w czasie podrażnienia, śluzówki nosa w stanach infekcji i alergii.

ANGINMED Porost Islandzki - czarna porzeczka

Porost Islandzki o smaku czarnej porzeczki zawiera ekstrakt z porostu islandzkiego zwanego także płucnicą islandzką.

ANGINMED Porost Islandzki - owoce leśne

Porost Islandzki o smaku owoców leśnych zawiera ekstrakt z porostu islandzkiego zwanego także płucnicą islandzką.

ANGINMED Spray na gardło z nanosrebrem

Gardło spray z nanosrebrem - wyrób medyczny od 6 roku życia. Preparat wspierający regenerację gardła i jego prawidłowe nawilżenie. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji gardła oraz jako wsparcie przy infekcjach górnych dróg oddechowych.

Aromaterapia - sztyft do nosa

Sztyft do nosa Medi Pharm aromateriapia to połączenie nowoczesnej formy sztyftu z cenionymi od wieków olejkami eterycznymi i substancjami przeciwzapalnymi. 

Maść tygrysia

Wyjątkowa maść, której bogaty w olejki eteryczne skład, przynosi ukojenie zmęczonej i podrażnionej skórze. Jej konsystencja oraz delikatne właściwości rozgrzewające, świetnie sprawdzają się podczas wykonywania relaksującego masażu.

MEDIPLAST plastry dla dzieci

Hipoalergiczne plastry z centralnie umieszczonym opatrunkiem na folii perforowanej z klejem akrylowym. Plaster zawiera nieprzywierający opatrunek, łatwo dostosowuje się do kształtu ciała. Struktura plastra umożliwia przepuszczanie powietrza.

MEDIPLAST plastry ekonomiczne

Hipoalergiczny plaster do cięcia z centralnie umieszczonym opatrunkiem na folii perforowanej z klejem akrylowym. Plaster zawiera nieprzywierający opatrunek, łatwo dostosowuje się do kształtu ciała. Struktura plastra umożliwia przepuszczanie powietrza.

MEDIPLAST plastry turystyczne

Zestaw czterech rodzajów hipoalergicznych plastrów turystycznych na folii perforowanej z klejem akrylowym. Plaster zawiera nieprzywierający opatrunek. Struktura plastra umożliwia przepuszczanie powietrza.

MEDIPLAST plastry wodoodporne

Zestaw plastrów dla osób aktywnych fizycznie z klejem najnowszej generacji oraz siatką UV - C.  Plastry hipoalergiczne, charakteryzujące się wyjątkową przyczepnością oraz elastycznością.

MEDIPLAST plastry wodoodporne 16 sztuk

Zestaw dwóch rodzajów plastrów wodoodpornych: przezroczyste, wodoodporne, hipoalergiczne, łatwe w użyciu. Plaster z centralnie umieszczonym opatrunkiem na folii perforowanej z klejem akrylowym. Struktura plastra umożliwia przepuszczanie powietrza.

Plastry dla dzieci

Hipoalergiczne plastry z centralnie umieszczonym opatrunkiem na folii perforowanej z klejem akrylowym.

Plastry ekonomiczne

Plaster do cięcia z opatrunkiem – doskonale dostosowuje się do kształtu ciała. Plaster z centralnie umieszczonym opatrunkiem na folii perforowanej z klejem akrylowym.

Plastry rozgrzewające

Wskazania: bóle krzyżowo-lędźwiowe, reumatyczne, mięśniowe, stawowe, nerwobóle, sztywność karku, bóle menstruacyjne.

Plastry turystyczne

Zestaw czterech rodzajów plastrów turystycznych: hipoalergiczne, plastry z centralnie umieszczonym opatrunkiem na folii perforowanej z klejem akrylowym.

Zdrowie